Nájdete nás na
Zavolajte nám
+421 915 046 749

Náš tím

Tím našej advokátskej kancelárie pozostáva z advokátov, advokátskych koncipientov, právnikov a právnych asistentov, ktorí sú spôsobilí poskytovať právne služby vo viacerých oblastiach práva. Hovoríme plynule po anglicky, rusky a ukrajinsky.

Tím pracuje pod vedením advokátky JUDr. Veroniky Michalíkovej, MBA

JUDr. Veronika Michalíková, MBA ukončila právnické vzdelanie II. stupňa (Mgr.) a rigorózne konanie (JUDr.) na Univerzite Komenského v Bratislave. V roku 2013 získala titul Master of Business Administration (MBA) na Franklin University, Ohio, USA.

Ako advokát je členom Slovenskej advokátskej komory. Úspešne absolvovala skúšku správcu konkurznej podstaty. Je zapísaná aj v zozname mediátorov vedenom Ministerstvom spravodlivosti Slovenskej republiky.

V advokácii pôsobí od roku 2005. Pred otvorením vlastnej advokátskej kancelárie získala cenné pracovné skúsenosti v renomovaných slovenských aj zahraničných advokátskych kanceláriach. V roku 2007 pracovala v Európskom parlamente v Bruseli, Belgicku a absolvovala tiež pracovnú stáž v USA.

Zameriava sa najmä na obchodné právo a právo obchodných spoločností, pracovné právo, právo nehnuteľností, bytové právo a právo občianske. Zahraničným klientom poskytuje právne služby v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku.

Klient je pre nás vždy na prvom mieste

Naši pracovníci spolupracujú s viacerými slovenskými médiami a pravidelne publikujú odborné články v oblasti práva. Aj právo je oblasť, ktorá sa neustále vyvíja. Preto sledujeme novinky a každý mesiac rozposielame bezplatne informačný bulletin, snažíme sa aby naši klienti boli vždy o krok vpred. My totiž vieme, že spokojný klient sa k nám vždy vráti.

Naši klienti často krát potrebujú partnera na úzku spoluprácu, partnera, na ktorého sa môžu kedykoľvek obrátiť. Snažíme sa na Vaše otázky a dopyty odpovedať do 24 hodín.

Naši externí partneri

Pri svojej práci na základe uzavretých zmlúv o spolupráci externe spolupracujeme aj s ďalšími odborníkmi (notármi, súdnymi exekútormi, prekladateľmi a tlmočníkmi, účtovníkmi a daňovými poradcami). Vďaka nadviazanej spolupráci s viacerými advokátskymi kanceláriami so sídlom mimo územia Slovenskej republiky vieme klientom zabezpečiť poskytovanie právnych služieb aj v niektorých iných krajinách Európy.


waiter
Otázka bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontatovať na zadaný telefón alebo email.