Vykonanie zápisu do zoznamu hospodárskych subjektov

Potrebujete vykonať zápis do zoznamu hospodárskych subjektov? Pomôžeme Vám.

Zoznam hospodárskych subjektov vedie Úrad pre verejné obstarávanie. Sú v ňom uvedené subjekty, ktoré splnili podmienky účasti na verejnom obstarávaní podľa § 32 zákona o verejnom obstarávaní údajmi a dokladmi, zapísanými v zozname hospodárskych subjektov. Tento zoznam je verejne prístupný na webovej stránke Úrade pre verejné obstarávanie. So zápisom Vám radi pomôžeme. 

  • Cena 399 EUR vrátane DPH a všetkých poplatkov
  • Kontaktuje nás telefonicky na 0915 046 749 alebo emailom na office@akmv.sk
  • Štandardne do 2 pracovných dní od obdržania úhrady zálohovej faktúry vypracujeme potrebné dokumenty na podpis a zašleme Vám ich emailom na podpis
  • Po obdržaní podpísaných dokumentov vyžiadame potrebné potvrdenia úradov
  • Podáme návrh na Úrad pre verejné obstarávanie.

Prečo my?

Pri poskytovaní právnych služieb klientom najmä v oblasti obchodného práva máme bohaté skúsenosti. Právne služby a poradenstvo poskytujeme klientom tak situovaným na území Slovenskej republiky, ako aj zahraničným či nadnárodným subjektom. Nakoľko disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, elektronická komunikácia s orgánmi verejnej moci ušetrí váš čas aj poplatky. Navyše poskytujeme právne služby vo všetkých oblastiach práva, preto veríme, že naša advokátska kancelária sa pre vás stane partnerom aj pri ďalších aktivitách.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte a kontaktujte nás.

Otázka bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať na zadaný telefón alebo email.