Zmena rozsahu splatenia základného imania v spoločnosti

Komunikujeme s orgánmi verejnej moci elektronickou formou, čím šetríme váš čas aj poplatky.

Naše služby v oblasti zmeny rozsahu splatenia základného imania v spoločnosti

Zmena rozsahu splatenia základného imania v spoločnosti si vyžaduje prijatie vyhlásenia štatutárneho orgánu spoločnosti o tom, že došlo k zmene splatenia a najmä spôsob akým k nemu došlo.

Následne zákon konateľa spoločnosti zaväzuje k ohláseniu uvedenej zmeny obchodnému registru, ktorý sa podáva buď listinnou, alebo elektronickou formou prostredníctvom návrhu na zmenu zapísaných údajov. V prípade, že si želáte vykonať zmeny, obráťte sa nás. S poskytovaním právnych služieb klientom najmä v oblasti obchodného práva máme bohaté skúsenosti. Vďaka elektronickému podpisu, ktorým disponujeme, komunikujeme s orgánmi verejnej moci elektronickou formou, čím šetríme váš čas aj poplatky.

  • Komplexný právny servis a poradenstvo,
  • vypracovanie vyhlásenia konateľa,
  • ohlásenie zmien obchodnému registru.

Cenník a poplatky

Súdny poplatok za vykonanie zmien v obchodnom registri pri papierovom podaní je 66 EUR, v prípade elektronického podania so zaručeným elektronickým podpisom je možné zápis vykonať za polovičnú sumu súdneho poplatku, t. j. 33 EUR.

Pre získanie individuálnej cenovej ponuky našich služieb šitej na mieru presne podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@akmv.sk.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte a kontaktujte nás.

Otázka bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať na zadaný telefón alebo email.