Formulár na zápis konečného užívateľa výhod do OR

Čo môžete očakávať

V súvislosti s nedávnou novelou zákona č. 530/2003 Z. z. o obchodnom registri pre Vás naša advokátska kancelária vypracovala veľmi jednoduchý postup, ktorý Vás prevedie celým procesom krok za krokom. S nami vypíšete formulár jednoducho aj sami. Naša kancelária si za zaslanie návodu na vyplnenie tlačiva účtuje iba symbolických 15 EUR. Spolu s postupom Vám zašleme aj tlačivo na vyplnenie.

  • symbolická cena 15 EUR, žiadne ďalšie poplatky
  • absolútna diskrétnosť
  • bez nutnosti vypisovať plné moci alebo overovania dokumentov
  • tlačivo aj s postupom zasielame do 24 hodín

Akým spôsobom získať postup a tlačivo na zápis konečného užívateľa výhod do OR?

  • Zašlite nám čiastku 15 EUR na nasledovné číslo účtu:

Číslo účtu v tvare IBAN: SK89 0900 0000 0051 1987 7718

Ako variabilný symbol prosím uveďte IČO Vašej spoločnosti 

  • Zašlite nám na náš e-mail office@akmv.sk potvrdenie o úhrade spolu s fakturačnými údajmi, na ktoré Vám vystavíme faktúru k zaslanej platbe. 
  • Následne Vám zašleme postup vypísania tlačiva aj s tlačivom a inštrukciami zaslania na obchodný register.

Prečo si zápis vykonať sám?

Lebo je to jednoduchý proces, ktorý zvládne každý sám. Okrem ekonomického dôvodu je pre veľa spoločností dôležitá aj absolútna diskrétnosť. Obchodný register údaj o konečnom užívateľovi výhod nezverejňuje a keďže formulár si vypíšete sami, nikto okrem Vás nebude mať prístup k informácii, kto je koncový užívateľ výhod vo Vašej spoločnosti.

O nás

Advokátska kancelária AKMV poskytuje právne služby tak domácim ako aj zahraničným subjektom. Dynamicky, racionálne a flexibilne pristupujeme k záujmom a otázkam našich klientov. V záujme poskytovať naše služby na čo najvyššej úrovni zabezpečujeme školenia svojich zamestnancov a prispievame do viacerých odborných publikácií. Ak by ste mali záujem prenechať celý proces zápisu konečného užívateľa výhod na našu advokátsku kanceláriu, za zápis by sme si účtovali čiastku 100 EUR + DPH.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte a kontaktujte nás.

Otázka bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať na zadaný telefón alebo email.