Zmena obchodného mena s.r.o.

Celý proces pred príslušnými orgánmi absolvujeme za vás.

Čo pre vás v rámci zmeny obchodného mena s.r.o. zabezpečíme?

Obchodným menom sa rozumie názov, pod ktorým podnikateľ vykonáva právne úkony pri svojej podnikateľskej činnosti. Ak ste sa rozhodli zmeniť doterajšie meno vašej s.r.o., naša advokátska kancelária sa rada postará o všetko dôležité. Pri samotnom výbere nového obchodného mena vás usmerníme a upozorníme na jeho zákonné náležitosti, poradíme vám, aké dokumenty si proces  vyžiada a napokon celý proces pred príslušnými orgánmi absolvujeme za vás. 

  • komplexné právne služby a poradenstvo pri zmene obchodného mena spoločnosti,
  • rýchle vypracovanie potrebnej dokumentácie,
  • podanie návrhu na zmenu zapísaných údajov do obchodného registra,
  • ohlásenie zmien príslušným úradom a inštitúciám.

Cenník a poplatky

Súdny poplatok za vykonanie zmien v obchodnom registri pri papierovom podaní je 66 EUR. Naša advokátska kancelária disponuje zaručeným elektronickým podpisom, vďaka ktorému je možné zápis vykonať za polovičnú sumu súdneho poplatku, t. j. 33 EUR.

Pre získanie individuálnej cenovej ponuky, šitej na mieru presne podľa Vašich preferencií, nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@akmv.sk.

Prečo A|K|M|V ?

S poskytovaním právnych služieb, najmä v oblasti obchodného práva, máme bohaté skúsenosti. Právne služby a poradenstvo poskytujeme klientom tak situovaným na území Slovenskej republiky, ako aj zahraničným či nadnárodným subjektom. Nakoľko disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, online komunikácia s orgánmi verejnej moci šetrí našim klientom čas aj poplatky. Nakoľko poskytujeme právne služby vo všetkých oblastiach práva, sme pre našich zákazníkov oporou aj pri ďalších ich aktivitách.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte a kontaktujte nás.

Otázka bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať na zadaný telefón alebo email.