Vypracovanie a kontrola zmlúv

Ak potrebujete vypracovať znenie ktoréhokoľvek typu zmluvy, príp. máte záujem o kontrolu už existujúcej zmluvy, naša advokátska kancelária sa rada stane pre vás v tomto kroku oporou

Zabezpečíme pre vás

Tvorba ako aj uzatváranie zmlúv si vyžadujú znalosti a skúsenosti, bez ktorých sa zmluvná strana vystavuje riziku uzavretia pre ňu nevýhodnej zmluvy, príp. zmluvy, ktorá nie je platná či právne vymožiteľná.

  • Komplexný právny servis a poradenstvo pri vypracovaní a kontrole zmlúv
  • Vypracovanie a kontrolu zmlúv v cudzom jazyku 

Zákon s jednotlivými zmluvami, v závislosti od ich druhu, spája rôzne podmienky pokiaľ ide o ich obsah či formu. Vo všeobecnosti však možno povedať, že každá zmluva ako právny úkon musí byť vždy určitá a zrozumiteľná, uzavretá slobodne a vážne, jej plnenie musí byť v čase jej uzatvorenia možné, nesmie svojím obsahom alebo účelom zákonu odporovať alebo ho obchádzať, nesmie sa priečiť dobrým mravom. Okrem toho je veľmi dôležité dodržať zákonom stanovenú formu - niekedy postačí uzavretie v ústnej forme, inokedy však zmluva musí mať obligatórne písomnú formu, napr. zmluva o prevode nehnuteľnosti.

Cenník

Pre získanie individuálnej cenovej ponuky našich služieb šitej na mieru presne podľa vašich preferencií a potrieb nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@akmv.sk

Prečo my?

S poskytovaním právnych služieb klientom najmä v oblasti obchodného práva máme bohaté skúsenosti. Právne služby a poradenstvo poskytujeme zákazníkom situovaným na území Slovenskej republiky, ako aj zahraničným či nadnárodným subjektom. Samozrejmosťou je komunikácia v cudzom jazyku. Navyše, vďaka našim bohatým a overiteľným skúsenostiam zo všetkých oblastí práva sa radi staneme vašim partnerom aj pri ďalších vašich aktivitách.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte a kontaktujte nás.

Otázka bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať na zadaný telefón alebo email.