Rozšírenie predmetu podnikania v s.r.o.

Komunikácia bez potreby osobnej návštevy

Naše služby v oblasti rozšírenia predmetu podnikania s.r.o.

Rozšírenie predmetu podnikania v s.r.o. si vyžaduje úkony vo vzťahu k viacerým úradom, ako napríklad živnostenský úrad, obchodný register a pod. a prípravu niekoľkých dokumentov. Vďaka našim doterajším skúsenostiam v danej oblasti a zaručenému elektronickému podpisu, ktorým disponujeme, vybavíme tento proces za vás rýchlo, bezpečne a lacnejšie.

  • komplexná právna pomoc a poradenstvo,
  • asistencia pri plnení zákonných požiadaviek,
  • vypracovanie potrebných dokumentov,
  • ohlásenie živnostenskému úradu,
  • ohlásenie zmien obchodnému registru,
  • komunikácia bez potreby osobnej návštevy

Postup rozšírenia činnosti a k tomu potrebné dokumenty sa odvíjajú od druhu činnosti, o ktorú chcete rozšíriť podnikanie. O povolenie na podnikanie sa žiada príslušný úrad (napr. živnostenský úrad, úrad dopravy, telekomunikačný úrad a pod.).

V praxi si klienti najčastejšie zvolia činnosť, ktorá je živnosťou - v takom prípade sa žiada o oprávnenie na podnikanie na činnosť na živnostenskom úrade. Takáto zmena je klasifikovaná podľa zákona ako nové ohlásenie živnosti a je preto nevyhnutné absolvovať rovnaký proces ako pri založení živnosti. Príslušným je živnostenský úrad v mieste bydliska FO alebo v mieste sídla PO.

V závislosti od druhu činnosti, o ktorú chcete rozšíriť vašu živnosť, a teda či ide o živnosť voľnú, remeselnú alebo viazanú, musia byť na získanie živnostenského oprávnenia splnené zákonné podmienky, o ktorých Vás budeme ochotne informovať. 

Cenník a poplatky

Naša cena za rozšírenie predmetu podnikania sa pohybuje od 213 EUR vrátane poplatku do obchodného a živnostenského registra (viď cenník našich služieb). Napíšte nám o akú činnosť chcete rozšíriť svoje podnikanie na náš email office@akmv.sk  a obratom vám potvrdíme finálnu cenu vrátane poplatkov.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte a kontaktujte nás.

Otázka bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať na zadaný telefón alebo email.