Zmeny v obchodnom registri - zmena bydliska spoločníka a konateľa s.r.o.

Komunikácia a ohlásenie zmien príslušným úradom a inštitúciám.

Naše služby v oblasti zmeny bydliska konateľa či spoločníka v s.r.o.

Bydlisko konateľa či spoločníka je povinným údajom, ktorý sa zapisuje do obchodného registra. Zmena bydliska konateľa / spoločníka v s.r.o. sa musí oznámiť do obchodného registra v lehote do 30 dní (vyplýva to z § 5 ods. 5 zákona č. 530/2003 Z. z. o obchodnom registri) a táto povinnosť leží zo zákona na konateľovi obchodnej spoločnosti. Samotný proces pozostáva z viacerých krokov, od vypracovania potrebnej dokumentácie, podania návrhu do obchodného registra či oznámenia zmien príslušným úradom - pri každom z nich sa naša advokátska kancelária pre Vás rada stane oporou. 

  • komplexné právne služby a poradenstvo,
  • promptné a profesionálne vypracovanie potrebnej dokumentácie,
  • podanie návrhu na zmenu zapísaných údajov do obchodného registra príslušného súdu,
  • komunikácia a ohlásenie zmien príslušným úradom a inštitúciám. 

Cenník a poplatky

Súdny poplatok za vykonanie zmien v obchodnom registri pri papierovom podaní je 66 EUR. Naša advokátska kancelária však disponuje zaručeným elektronickým podpisom, vďaka ktorému je možné zápis vykonať za polovičnú sumu súdneho poplatku, t. j. 33 EUR.

Pre získanie individuálnej cenovej ponuky našich služieb šitej na mieru presne podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@akmv.sk.

Prečo my?

Pri poskytovaní právnych služieb klientom, nielen v oblasti obchodného práva, máme bohaté skúsenosti. Právne služby a poradenstvo poskytujeme klientom tak situovaným na území Slovenskej republiky, ako aj zahraničným či nadnárodným subjektom. Nakoľko disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, elektronická komunikácia s orgánmi verejnej moci ušetrí váš čas aj poplatky. Veríme, že sa, vďaka bohatým skúsenostiam našich advokátov a právnikov zo všetkých oblastí práva a mnohým referenciám od našich spokojných klientov, staneme vašim partnerom aj pre ďalšie vaše aktivity.

Kontaktujte nás

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte a kontaktujte nás.

Otázka bola úspešne odoslaná. Budeme Vás kontaktovať na zadaný telefón alebo email.